<
Nasze zabiegi

Pro - XN

Autorska terapia antyoksydacyjna kompleksu KSANTOHUMOLU

Ksantohumol- to najsilniejszy dotąd poznany flawonoid o działaniu antyoksydacyjnym, 30 razy silniejszy od witaminy C, dlatego dużo efektywniej chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami.

 

Ksantohumol, jako silny antyoksydant ogranicza wybuch wolnych rodników w skórze poddanej promieniowaniu UV, przyczyniając się do hamowania procesu melanogenezy. Stąd ogromna jego rola  w zapobieganiu powstawaniu przebarwień.

Terapia ksantohumolem to:

– silne działanie przeciwstarzeniowe – Ksantohumol spowalnia procesy starzenia się skóry, wyhamowuje rozkład macierzy zewnątrzkomórkowej w szczególności kolagenu, elastyny i fibronektyny. Chroni skórę przed fotostarzeniem zmniejszając negatywne skutki działania promieniowania UV.

– działanie rozjaśniające- Keratynocyty w odpowiedzi na stres oksydacyjny wywołany promieniowaniem

UVA i UVB wytwarzają cytokiny GM-CSF, które stymulują melanocyty do powstawania przebarwień w skórze. Ksantohumol hamuje wydzielanie cytokin, przyczyniając się tym samym do rozjaśnienia istniejących przebarwień, zahamowania powstawania nowych oraz zmniejszenia zaczerwienienia skóry.

– aktywność antydrobnoustrojowa- Ksantohumol hamuje wzrost bakterii Gram-dodatnich wywołujących zakażenia ropne skóry. Wysoka aktywność hamująca rozwój bakterii przyczynia się do efektywnej pielęgnacji skóry problematycznej, ze zmianami o charakterze trądziku pospolitego oraz różowatego.

 

– poprawa mikrokrążenia skórnego- Ksantohumol stymuluje mikrokrążenie skóry, co sprzyja usuwaniu toksyn oraz lepszemu odżywianiu i regeneracji tkanek. Skóra staje się lepiej ukrwiona, dzięki czemu wyraźnie poprawia się jej wygląd.

Podstawowym założeniem terapeutycznym ksantohumolu jest w pierwszej kolejności odbudowa bariery skórnej oraz wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego, by w kolejnych etapach terapeutycznych działać przeciwstarzeniowo.

 

Wskazania do terapii ksantohumolem:

– pierwsze oznaki starzenia się skóry,

– utrata jędrności i gęstości skóry,

– zmarszczki mimiczne

– przebarwienia

– suchość i atoniczność skóry

– przewlekłe stany zapalne skóry

– trądzik pospolity

– trądzik różowaty

350 zł

 

Pakiety

Pakiet 5 zabiegów
Endermolift
700pakiet
Pakiet 5 zabiegów
Endermolift
Pakiet 10 zabiegów
Endermolift
1100pakiet
Pakiet 10 zabiegów
Endermolift
Pakiet 15 zabiegów
Endermolift
1500pakiet
Pakiet 15 zabiegów
Endermolift
Nasza oferta specjalna

Zasługujesz na chwilę relaksu