<

Zabiegi kosmetyczne na ciało Wrocław

Nasze Zabiegi

Zabiegi na ciało

STORZ D-ACTOR

Storz D-Actor jest jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, a także doskonale sprawdzi się w terapiach profilaktycznych oraz łączonych z takimi urządzeniami jak: endermologie® LPG,

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Biostymulacja

Biostymulacje Ultratone – rzeźbienie ciała przez stymulację włókien mięśniowych.

10 zabiegów = 1 rozmiar mniej

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Endermologie®

Endermologie® jest nieinwazyjną, wspomaganą podciśnieniem techniką masażu, będącą obecnie najskuteczniejszą metodą walki z cellulitem i nadmiarem tk. tłuszczowej. Polega ona na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez oddziaływanie masażu mechanicznego i podciśnienia.

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Pielęgnacja ciała

Idealne kształty, piękna harmonijna sylwetka przez wiele lat to marzenie każdej kobiety. Aby sprostać tym wyrafinowanym wymaganiom stworzyliśmy program, który przywróci harmonię, sprężystość oraz gładkość Twojej skórze. Indywidualnie dobrane zabiegi pozwolą osiągnąć i utrzymać jak najlepsze efekty w stosunkowo krótkim czasie.
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odchudzania i modelowania sylwetki ciała.

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Kompleksowa terapia.

Kompleksowa terapia odchudzająca.

To intensywna terapia, łącząca w sobie rożne zabiegi skierowane na poszczególne problemy naszego ciała.

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Mezoterapia Mikroigłowa

Intensywny zabieg pojędrniający, stymulujący kolagen i elastynę, odmładzający skórę  . Szczególnie polecany podczas kuracji odchudzających, po okresie ciąży i karmienia oraz w zabiegach rewitalizujących

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Masaże

Masaż całego ciała – Dodaje energii, pozytywnie wpływa na psychiczne i fizyczne zmęczenie lub niedomagania organizmu. Podnosi ogólną sprawność i odporność. Polepsza przepływ limfy a tym samym usprawnia odprowadzanie z organizmu szkodliwych, toksycznych produktów przemiany materii. Rozluźnia boleśnie napięte mięśnie, uelastycznia ścięgna co przyczynia się do zwiększenia sprawności ruchowej. Zbawienne działanie masażu to likwidowanie skutków długotrwałego stresu – rozluźniając spięte miejsca powoduje że cały organizm funkcjonuje lepiej a my czujemy sięwspaniale.

dowiedz się więcejdowiedz się więcej
Nasza oferta specjalna

Zabiegi kosmetyczne na ciało