<

Masaże Wrocław

Masaże

Nasze Zabiegi

Masaże Ciała
dostępne również w strefie wellness Stara Biblioteka

Nasza szeroka oferta masaży na pewno pozwoli Ci wybrać idealny zabieg dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Masaże dla Dwojga
Strefa wellness Stara Biblioteka

W kameralnej atmosferze Starej Biblioteki, blasku świec i nastrojowej muzyce zapraszamy was na masaż dla dwojga.

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Pakiety dla Przyjaciółek
Strefa Wellness Stara Biblioteka

Wpadnij z przyjaciółką na ploteczki do KaVi Wellness w strefie wellness Starej Biblioteki
Podarujcie sobie odrobinę relaksu, który przywróci waszej skórze młodzieńczy blask, sprężystość i wigor. Wasze ciała znowu nabiorą „oddechu” i promiennej świeżości. Przy kawce i małym co nieco nadrobicie towarzyskie zaległości.

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Rytuały
Strefa Wellness Stara Biblioteka

Przenieś się w świat morskich rytuałów Thalion Thalasso do strefy wellness Starej Biblioteki

dowiedz się więcejdowiedz się więcej

Pakiety

Masaż
Masaż Gorącymi Kamieniami
2501h
Mocno relaksujący
Masaż Gorącymi Kamieniami
Mineralna Terapia Magnezowa
Thalion Thalasso
3601h 30min
Mineralna Terapia Magnezowa
Thalion Thalasso
Pakiet 10 zabiegów
Endermologia
1400pakiet
Pakiet 10 zabiegów
Endermologie
Nasza oferta specjalna

Masaż w salonie Kavi we Wrocławiu

Masaż

Co to jest masaż?

Masaż jest rodzajem terapii, który wykorzystuje bodźce mechaniczne przy użyciu rąk terapeuty lub przeznaczonych do tego celu urządzeń. Masaże polegają na wykonywaniu określonych i rytmicznych ruchów. Bardzo istotne jest tempo jak i siła z jaką wykonywany jest masaż. Może on mieć charakter relaksacyjny, leczniczy lub przygotowywać mięśnie przed wysiłkiem fizycznym.

Masaże mają rewelacyjny wpływ na kondycje oraz wygląd naszego ciała. W naturalny sposób poprzez usprawnianie przepływu krwi i limfy wzmacniają regeneracje oraz dotlenienie tkanek. Masaż zmniejsza napięcie mięśni oraz zwiększa elastyczność oraz sprężystość skóry. Przyczynia się do przyśpieszenia przemiany materii czego skutkiem jest redukowanie tkanki tłuszczowej i cellulitu. Nasz masaż Wrocław pozwoli Ci na chwilę relaksu oraz odprężenia.

Masaż relaksacyjny idealny po ciężkim tygodniu!

Masaż relaksacyjny tak jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie uspokoić nasz organizm oraz wprowadzić go w stan relaksu. Masaże relaksacyjne pozwalają na zredukowanie napięcia mięśniowo-nerwowego, zrelaksować nasz umysł oraz zyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. Masaż ten sprawdzi się dobrze zarówno po długotrwałym wysiłku fizycznym, ale również po ciężkim dniu w pracy czy stresującej nas sytuacji.

Masaż relaksacyjny jest bardzo delikatnym zabiegiem, który jest prowadzony w wyciszającej, spokojnej atmosferze, przez co pacjent może skutecznie oderwać się od problemów i w pełni rozluźnić. Odpowiednio przeprowadzony masaż pozwoli oczyścić umysł i ciało oraz przywróci harmonię jak i spokój wewnętrzny.

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem bezpiecznym i polecanym każdemu, kto zmaga się z bezsennością, długotrwałym stresem, uczuciem napięcia mięśniowego czy poczuciem braku energii.

Masaż rozgrzewający sposobem na zimowe wieczory

Jesień i zima mimo tego, że są pięknymi porami roku to bardzo często przez niską temperaturę, deszcz oraz wiatr czujemy się przemarznięci i ciężko nam się zagrzać. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie masaż rozgrzewający, który może umilić Ci tą nieciekawą pogodę i pozwoli na pełnie relaksu.

Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które oprócz rozluźnienia pragną zniwelować bolesne miejsca na ciele. Bardzo ważne jest, aby takie zabiegi były powtarzane co jakiś czas – przez to poprawisz swoje samopoczucie oraz rozluźnisz swoje mięśnie. Masaż Wrocław to miejsce idealne dla Ciebie!

Masaż leczniczy Wrocław

Masaż leczniczy to idealna propozycja dla osób, które doświadczają problemów z układem ruchu, odczuwają nadmierny stres i napięcia w ciele. Podczas masażu terapeuta na zmianę uciska, rozciera i ugniata ciało pacjenta, co pomaga rozluźnić mięśnie, poprawia krążenie krwi oraz pobudza organizm do regeneracji.

Masaż leczniczy Wrocław przynosi ulgę m.in. w bólach napięciowych mięśni i stawów, pomaga się odprężyć i w pełni zrelaksować. Zabieg przynosi odczuwalne korzyści dla ciała, jak i dla umysłu pacjenta.

Masaż klasyczny Wrocław

W masażu klasycznym wykorzystuje się m.in. głaskanie, ugniatanie, rozcieranie miejsc na ciele pacjenta poprzez delikatne, specjalne chwyty wykonywane w odpowiedniej sekwencji. Klasyczny masaż pomaga zredukować napięcia w ciele, zmniejsza odczuwany stres oraz ból spowodowany zaburzeniami w funkcjonowaniu układu mięśniowego i kostnego czy dyskomfort pojawiający się po urazach lub operacjach.

Masaż klasyczny Wrocław ma wpływ na cały organizm. W trakcie zabiegu pacjent głęboko się odpręży, uspokoi oraz pozbędzie się napięć i bólu wywołanego przez chroniczny stres.

Masaż ciała Wrocław

Masaż całościowy to doskonały sposób na to, by w pełni się zrelaksować i uaktywnić w organizmie procesy regeneracyjne. Zabieg zapewni pacjentowi chwilę wytchnienia od codziennego stresu, zmniejszy uczucie napięcia w różnych partiach ciała, poprawi krążenie krwi oraz ogólne samopoczucie.

Masaż ciała Wrocław obejmuje m.in. łydki, uda, plecy, kark i ramiona pacjenta. Częste korzystanie z zabiegu świetnie wpływa nie tylko na odczucia psychiczne i fizyczne. Regularne masaże poprawiają m.in. wygląd sylwetki oraz kondycję i elastyczność skóry na całym ciele.

Masaż dla Dwojga Wrocław

Masaż dla dwojga to propozycja polecana nie tylko dla par i małżeństw, ale również dla przyjaciół i bliskich sobie osób. Pacjenci mogą spędzić wspólnie czas i porozmawiać, a przy okazji poczują głębokie odprężenie za sprawą wybranej formy masażu – klasycznego, leczniczego czy całościowego.

Masaż dla dwojga Wrocław odbywa się w jednym pomieszczeniu, a każda osoba masowana jest przez własnego terapeutę. Masaż okaże się wspaniałą niespodzianką dla bliskiej osoby lub prezentem z okazji rocznicy ślubu.