<
Nasze zabiegi

Zabiegi ujędrniające i wyszczuplające Wrocław

Zabiegi ujędrniające Wrocław

W salonie SPA KaVi Wellness we Wrocławiu zapewniamy kompleksowe podejście do ujędrniania i modelowania sylwetki. Goście SPA mogą skorzystać z zabiegów ujędrniających, podczas których wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone urządzenia.

Nasza oferta zabiegów ujędrniających i wyszczuplających została zaprojektowana w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby osób poszukujących skutecznych rozwiązań w zakresie modelowania sylwetki oraz poprawy jędrności i elastyczności skóry. Dostępne są pakiety, które składają się z m.in. z planu dietetycznego, zabiegów redukujących cellulit i poprawiających kondycję skóry oraz zabiegów pozwalających pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

Modelowanie sylwetki Wrocław

W salonie Kavi Wellness & SPA wykorzystujemy sprawdzone metody, takie jak endermologia, masaże antycellulitowe, zabiegi detoksykujące organizm czy zabiegi Slimming Express, które skutecznie redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawiają jędrność skóry i wspomagają drenaż limfatyczny. Klienci otrzymują także zalecenia dietetyczne, dzięki czemu cykl zabiegów na modelowanie sylwetki we Wrocławiu szybko przyniesie pozytywne rezultaty.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych kosmetologów i masażystów, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby każdy klient czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas zabiegów modelowania sylwetki i mógł cieszyć się wymarzoną, smukłą figurą.

Zabiegi wyszczuplające Wrocław

Marzysz o zgrabnej sylwetce, lecz dotychczasowe diety i wysiłek na siłowni nie przyniosły pozytywnych efektów? Skorzystaj z oferty salonu Kavi Wellness & SPA i sprawdź na własnej skórze, jak skutecznie działają zabiegi wyszczuplające we Wrocławiu. Dzięki masażom podciśnieniowym Endermologie poprawi się przepływ krwi i limfy w Twoim organizmie, a nowoczesne zabiegi – np. Biostymulacja, Fala uderzeniowa czy Slimming Express – sprawią, że bez wysiłku zmniejszysz ilość tkanki tłuszczowej w swoim ciele. Uzupełnieniem cyklu zabiegów są zalecenia dietetyczne, które każdej osobie pozwolą szybko i skutecznie osiągnąć szczupłą figurę.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu SPA we Wrocławiu i skorzystania z kompleksowej terapii odchudzającej i modelującej ciało.

Kompleksowa terapia odchudzająca składa się z III faz i obejmuje:

 • zalecenia dietetyczne
 •  masaży endermologie modelujacych, ujędrniających, zwalczających cellulit. (2 razy w tyg.)
 •  zabiegów Slimming Express lub 3d antycelluit
 • zabiegów Zabieg redukujący tkankę tłuszczową i modelujący sylwetkę
  THALI’SVELT SILHOUETTE WRAP
 • fali uderzeniowej STORZ

Pakiety przygotowywane są indywidualnie w zależności od potrzeb i preferencji zabiegowych, w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

I faza – detoksykacja, przywrócenie homeostazy, aktywizacja komórek, zwiększenie przemiany materii -1 tydz.

 • zabieg detoksykujący
 • masaż endermologie (drenaż limfatyczny)
 • zalecenia dietetyczne

II faza – wyszczuplanie, modelowanie sylwetki 5-6 tyg

 • masaże endermologie
 • zabiegi redukujące tkankę tłuszczową, detoksykujące
 • slimming express, 3d
 • storz

III faza – podtrzymująca (1 zabieg  endermologie w miesiącu, 1 zabieg slimming express)

Pakiety

Pakiet 10 zabiegów
Endermologia
1400pakiet
Pakiet 10 zabiegów
Endermologie
Pakiet 15 zabiegów
Endermologia
2100pakiet
Pakiet 15 zabiegów
Endermologie
Pakiet 20 zabiegów
Endermologia
2600pakiet
Pakiet20 zabiegów
Endermologie
Nasza oferta specjalna

Zasługujesz na chwilę relaksu