<

O nas

O nas

Czemu jesteśmy wyjątkowi?

Tworzyłyśmy to miejsce z myślą o Was - mieszkankach ``Wielkiej Wyspy``. Wykorzystując swoje wykształcenie i wieloletnie doświadczenie, tworzyłyśmy salon – dla wszystkich mam, zapracowanych biznes woomen i dojrzałych kobiet, ceniących sobie czas, komfort, kameralną atmosferę i profesjonalizm.

Dzięki Państwu jesteśmy z Wami już ponad 15 lat i wciąż z pasją przychodzimy do pracy, wiemy że doceniacie nasz wkład i zaangażowanie.

W 2018 r dzięki waszym głosom zajęłyśmy III miejsce na Dolnym Śląsku w kategorii SPA Roku, w konkursie Mistrzowie Urody. Miło nam poinformować, iż w tym roku zostaliśmy laureatami 12. edycji konkursu Perfect SPA Awards 2022, w kategorii day spa we Wrocławiu, nazywanego Polskimi Oskarami SPA & Wellness.

Dziękujemy i czekamy na Was.

Profesionaliści

Nasz zespół

Katarzyna Auksel
mgr fizjoterapii, technik usług kosmetycznych
Wioletta Kluba
mgr fizjoterapii, technik usług kosmetycznych
Nasza oferta specjalna

Zasługujesz na chwilę relaksu

0
Naturalnie
0
Skutecznie
0
Nieinwazyjne

Profesjonalna obsługa, fachowe porady. Serdecznie polecam.

Opinie z Google

Profesjonalne usługi wykonywane wysokiej jakości kosmetykami. Cudowne Panie, zawsze życzliwe, chetnie doradzą. Człowiek czuje się tu zrelaksowany i otoczony opieką...

Zaletą tego salonu jest jego kameralność, miła atmosfera, uśmiechnięte. Miejsce idealne na relaks.

Opinie z Google
Masaż w tym salonie to była prawdziwa przyjemność i relaks, którego mi dawno brakowało. Po czymś takim czułem się odmlodzony o 10 lat. Polecam Serdecznie, na pewno tu wrócę
Opinie z Google