<
Nasze zabiegi

Endermologia Wrocław

Zabieg Endermologii to nasz ulubiony zabieg i naszych klientek. Wykonujemy go już od ponad 20lat, doświadczenie jakie zdobyłyśmy pozwala nam na indywidualny, spersonalizowany dobór protokołów zabiegowych. Efekty jakie osiągają nasi klienci utwierdzają nas tylko w przekonaniu o skuteczności tego zabiegu i fakcie, że można go polecić każdemu kto boryka się z problemem cellulitu, jędrności, smukłości czy też zastojami limfatycznymi.
 • Endermologia - korzyści dla Ciebie

  Endermologia to nowoczesny i nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, podczas którego wykorzystuje się masaż podciśnieniowy. Metoda ma liczne zalety, a najważniejsze z nich to m.in.:

  • redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry – regularne sesje endermologii pomagają zmniejszyć niedoskonałości skóry, przywracając jej gładkość i elastyczność;
  • poprawa krążenia krwi i limfy – endermologia przyczynia się do redukcji obrzęków, uczucia ciężkości nóg oraz przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu;
  • większa elastyczność skóry – zabiegi endermologii pozytywnie wpływają na strukturę i napięcie skóry;
  • modelowanie sylwetki – chociaż zabiegi medycyny estetycznej nie zastąpią aktywności fizycznej czy zdrowej diety, mogą stanowić doskonałe uzupełnienie procesu odchudzania i ułatwić osiągnięcie marzeń o smukłej, zgrabnej sylwetce.

 • Efekty i rezultaty, jakich można się spodziewać

  Osoby korzystające z endermologii z pewnością zauważą poprawę wyglądu skóry, która po zabiegach staje się bardziej napięta i elastyczna. Dzieje się tak na skutek pobudzenia tkanek skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Endermologia skutecznie zmniejsza cellulit, np. na udach, pośladkach lub brzuchu, a skóra staje się gładka i jędrna.

  Endermologia usprawnia również przepływ krwi i limfy w warstwach skóry. Dzięki temu miejscowe zastoje limfy i spowodowane w ten sposób obrzęki (np. worki pod oczami) ulegają zmniejszeniu. Poprawa mikrokrążenia wpływa na lepszą detoksykację ciała, poprawę ogólnego wyglądu skóry, a także na stymulację metabolizmu tkanki tłuszczowej.

  Pacjenci korzystający z endermologii mogą odczuć także ulgę w przypadku bólów mięśniowych i stawowych. Jest to efekt terapeutycznego działania masażu, dzięki któremu napięte partie mięśniowe ulegają rozluźnieniu.

  Rezultaty endermologii mogą różnić się w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu i liczby zastosowanych zabiegów.

 • Jak działa zabieg endermologii i dla kogo jest polecany?

  Podczas endermologii wykorzystuje się masaż podciśnieniowy, wykonywany za pomocą innowacyjnych urządzeń. Głównym celem zabiegu jest stymulacja głębokich warstw skóry oraz tkanki podskórnej do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawa mikrokrążenia w wybranych partiach ciała.

  W trakcie zabiegów endermologii skóra jest delikatnie zasysana i masowana w różnych kierunkach przez specjalne masujące rolki. Podciśnienie może być stałe lub zmieniać się podczas wykonywania zabiegu, a wszystko zależy od pożądanych rezultatów.

  Endermologia rekomendowana jest w szczególności dla osób borykających się z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu czy udach oraz pacjentów, którzy marzą o jędrnej i sprężystej skórze. Metoda jest nieinwazyjna i pomaga modelować sylwetkę bez użycia skalpela.

  Przeciwwskazania do wykonania zabiegów endermologii to: ciąża, choroby nowotworowe, infekcje skóry w miejscu przeprowadzania zabiegu oraz zaburzenia krążenia krwi. Przed przystąpieniem do serii zabiegów najbezpieczniej jest skonsultować się ze specjalistą medycyny estetycznej.

 • Endermologia Lipo M 6

  • pakiet 10 zabiegów częściowych ( 25min): 900 zł 
  • zabieg pojedynczy częściowy ( 25 min) – 95 zł

   

  • pojedynczy zabieg 40 min – 135 zł
  • pakiet: 10 zabiegów całościowych 40 min:   1200 zł 
  • pakiet: 15 zabiegów całościowych 40 min: 1700 zł 
  •  pakiet: 20 zabiegów całościowych 40 min:  2200 zł

   strój do zabiegu 100 zł

   

   

  Pakiety zabiegowe, karnety są ważne przez okres 6 miesięcy od daty rozpoczęcia pierwszego zabiegu,
  Nie dotyczy to kuponów upominkowych – ważnych przez okres trzech miesięcy od daty zakupu.

 • Endermologia Celu M6 ntegral

  • pojedynczy zabieg 180 zł
  • pakiet 10 zbiegów 40′ + 1 x endermollift  – 1550 zł
  • pakiet 15 zabiegów 40’+ 2 x endermolift – 2200 zł 
  • pakiet 20 zabiegów 40’+ 2 x endermolift   – 2800 zł
  • pojedynczy zabieg 25 min 135 zł
  • pakiet 10 zabiegów częściowych 25 min –1250 zł 
  • pakiet 10 zabiegów biust -dekolt 30 min – 1450 zł
  • strój do zabiegu – 100 zł

   

  Pakiety zabiegowe, karnety są ważne przez okres 6 miesięcy od daty rozpoczęcia pierwszego zabiegu,
  Nie dotyczy to kuponów upominkowych – ważne przez okres trzech miesięcy od daty zakupu.

 • Częstotliwość zabiegów

  Zabiegi Endermologie® wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 14 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa od 25 min do 40 minut..

  Higiena i bezpieczeństwo:
  W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż Endermologie wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

  Znakomite wyniki, jakie daje Endermologie® można dokumentować pomiarami wykonanymi przed i po serii zabiegów.
  W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

 • Jak działa?

  Endermologie® jest nieinwazyjną, wspomaganą podciśnieniem techniką masażu, będącą obecnie najskuteczniejszą metodą walki z cellulitem i nadmiarem tk. tłuszczowej. Polega ona na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez oddziaływanie masażu mechanicznego i podciśnienia. Endermologie® opiera się ona na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem.
  Tworzona jest fałda skórna, zawijana przez pierwszą, a rozwijana przez drugą rolkę. Fałda ta jest następnie „wałkowana” przez samobieżną głowicę przy zastosowaniu ruchów w przód i w tył, ukośnie lub w poprzek – zgodnie z określonym celem terapeutycznym.
  Oprócz tego, rolki poruszają się też względem siebie. W zależności od ustawionego programu oraz celu, który chcemy osiągnąć, proces ten jest uzupełniany przez ciągłe lub rytmicznie zmienne pod ciśnienie.

  Podczas zabiegu Endermologie® stymulowane jest unaczynienie i usuwanie toksyn.
  Następuje pobudzenie wymiany komórkowej, zmniejszenie retencji wody przez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego. Dzięki uaktywnieniu mikrokrążenia zmniejsza się ilość wody zatrzymywanej w komórkach, a zwiększenie lipazy na różnych poziomach tkanki tłuszczowej, co umożliwia kształtowanie ciała. Dochodzi do wzrostu napięcia i elastyczności skóry oraz stymulacji podskórnej produkcji kolagenu. Na poziomie naskórkowym zachodzi proces złuszczania, co umożliwia usunięcie obumarłych komórek.

  Endermologia® jest jedną z najlepiej zbadanych metod a efekty udowodnione są klinicznie. Wyniki badań potwierdzają doskonałe oddziaływanie Endermologie® głównie w trzech obszarach:
  oddziaływanie na tkankę (stymulacja fibroblastów, uaktywnienie lipolizy, zapobieganie i redukcję zwłóknień, likwidowanie cellulitu, modelowanie sylwetki, mobilizacja mięśni, poprawa trofiki),
  oddziaływanie na krążenie (usprawnienie przepływu krwi i limfy, zmniejszenie retencji wody),
  efekt neurowegetatywny (stymulacja receptorów nerwowych).

 • Wskazania

  • redukuje cellulit
   napina i ujędrnia skórę
   zapobiega tworzeniu rozstępów
   zapobiega tworzeniu zrostów po operacji
   odmładza skórę ciała
   modeluje sylwetkę
   poprawia krążenie krwi i limfy
   poprawia odżywienie tkanek
   poprawia wygląd skóry
   usuwa toksyny z organizmu
   redukuje obrzęki limfatyczne
   redukuje uczucie ciężkich nóg
   wspomaga terapie odchudzającą

 • Przeciwwskazania

  okres poporodowy do 6-9 tygodni
  aktywne nowotwory
  zapalenie żył
  stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  choroby krwi
  choroby wątroby, niewydolność
  aktywne infekcje

Pakiety

Pakiet 10 zabiegów
Endermologia
1550pakiet
Pakiet 10 zabiegów
Endermologie Ic 40 min
Pakiet 15 zabiegów
Endermologia
2200pakiet
Pakiet 15 zabiegów
Endermologie IC 40 min
Pakiet 20 zabiegów
Endermologia
2800pakiet
Pakiet 20 zabiegów
Endermologie Ic 40 min
Nasza oferta specjalna

Zasługujesz na chwilę relaksu