<

Masaż dla dwojga Wrocław

Nasze Zabiegi

Masaże dla dwojga

Błękitna Laguna Thalion

Polinezyjska ceremonia wellness to przewodnik do krainy przyjemności, wolnej od stresu i niepokoju, która przywraca radość i piękno życia.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Mineralna Terapia Magnezowa

To grupa rytuałów zabiegowych, która wykorzystuje terapeutyczne właściwości minerałów, pozyskanych z wody morskiej: magnezu i wapnia. Zabiegi te pozwalają na całkowitą mineralizację organizmu, dostarczają w najbardziej przyswajalnej formie minerały, niezbędne do życia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Błoga rozkosz

Niezwykły indonezyjski masaż wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Powrót do natury

Lniany masaż dla Kobiet i korzenny masaż dla Mężczyzn.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Egzotyczna pokusa

„Egzotyczna pokusa” to powrót do krainy rajskiej szczęśliwości, błękitu laguny, zieleni kokosowych palm, kołysanych tropikalnym wiatrem.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Aroma masaż

Aromatyczny, relaksujący masaż całego ciała gorącym olejem z dodatkiem indywidualnie dobranych olejków eterycznych.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Czekoladowe delicje

Aromatyczny masaż czekoladą na bazie płatków naturalnej gorzkiej czekolady, poprzedzony peelingiem z pomarańczy i kryształków soli.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Masaż płonącą świecą

Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Powitanie wiosny

Relaksujący masaż ciała połączony z peelingiem o delikatnym zapachu bryzy morskiej.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Nasza oferta specjalna

Masaż dla dwojga we Wrocławiu

Romantyczny masaż dla dwojga

W najbliższym czasie macie rocznicę czy urodziny? A może chcesz sprawić swojej drugiej połówce prezent na święta? Romantyczny masaż dla dwojga to strzał w dziesiątkę! Najpiękniejsze chwile to te, które spędzamy razem, dlatego postawcie na relaks i udajcie się na masaże dla dwojga.

Masaż jest świetną formą wypoczynku dla każdej kobiety oraz mężczyzny. Podczas masażu dla dwojga możemy chociaż na chwile zapomnieć o życiu codziennym i oddać się w niezapomniane doznania. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty masażu dla dwojga i zapewnijcie sobie maksymalny relaks oraz odprężenie.

Relaksacyjny masaż dla par Wrocław

Masaż dla par jest świetną propozycją na weekendowy wyjazd. Relaksacyjny masaż to idealny prezent na rocznicę związku lub urodziny! Podczas takiego masażu zbliżycie się jeszcze bardziej do siebie i oderwiecie od szarej rzeczywistości. W nastrojowym pomieszczeniu, blasku świec oraz dźwiękach relaksacyjnej muzyki ukoicie swoje zmysły i dacie swojemu ciału odpocząć. Po masażu dla dwojga długo będziecie pamiętać o tej chwili i bez chwili namysłu zarezerwujecie kolejny!

Masaż ucieszy każdą parę, niezależnie od tego czy uda się do niego pierwszy raz, czy kolejny. Podczas pobytu w naszym gabinecie masażu możecie liczyć na niezapomniane doznania oraz rozluźnienie umysłu i mięśni. Nie czekajcie i oddajcie się w dobre ręce – gabinet masażu Wrocław to miejsce idealne dla Was!

Masaż dla dwojga – idealny pomysł na randkę

Będąc w związku niezależnie od jego stażu trzeba ciągle zaskakiwać pomysłami na randki. Kolacja czy kino są bezpiecznymi oraz często praktykowanymi sposobami na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką.

Może chcesz spróbować czegoś nowego? Masaż dla dwojga to idealna propozycja na randkę! Romantyczna atmosfera panująca podczas masażu dla dwojga wprowadzi Was w klimat i może być wstępem do dalszej części randki, takiej jak romantyczna kolacja czy wieczór przy lampce wina. Salon Kavi Wellness to genialne miejsce dla każdego mieszkańca Wrocławia, ale również dla przyjezdnych.