<

Masaże dla dwojga Wrocław

Nasze Zabiegi

Masaże dla dwojga

Błękitna Laguna Thalion

Polinezyjska ceremonia wellness to przewodnik do krainy przyjemności, wolnej od stresu i niepokoju, która przywraca radość i piękno życia.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Mineralna Terapia Magnezowa

To grupa rytuałów zabiegowych, która wykorzystuje terapeutyczne właściwości minerałów, pozyskanych z wody morskiej: magnezu i wapnia. Zabiegi te pozwalają na całkowitą mineralizację organizmu, dostarczają w najbardziej przyswajalnej formie minerały, niezbędne do życia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Błoga rozkosz

Niezwykły indonezyjski masaż wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Powrót do natury

Lniany masaż dla Kobiet i korzenny masaż dla Mężczyzn.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Egzotyczna pokusa

„Egzotyczna pokusa” to powrót do krainy rajskiej szczęśliwości, błękitu laguny, zieleni kokosowych palm, kołysanych tropikalnym wiatrem.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Aroma masaż

Aromatyczny, relaksujący masaż całego ciała gorącym olejem z dodatkiem indywidualnie dobranych olejków eterycznych.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Czekoladowe delicje

Aromatyczny masaż czekoladą na bazie płatków naturalnej gorzkiej czekolady, poprzedzony peelingiem z pomarańczy i kryształków soli.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Masaż płonącą świecą

Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Powitanie wiosny

Relaksujący masaż ciała połączony z peelingiem o delikatnym zapachu bryzy morskiej.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej

Powitanie wiosny

Relaksujący masaż ciała połączony z peelingiem o delikatnym zapachu bryzy morskiej.

Dowiedz się więcejDowiedz się więcej
Nasza oferta specjalna

Masaż dla dwojga we Wrocławiu

Romantyczny masaż dla dwojga

W najbliższym czasie macie rocznicę czy urodziny? A może chcesz sprawić swojej drugiej połówce prezent na święta? Romantyczny masaż dla dwojga to strzał w dziesiątkę! Najpiękniejsze chwile to te, które spędzamy razem, dlatego postawcie na relaks i udajcie się na masaże dla dwojga.

Masaż jest świetną formą wypoczynku dla każdej kobiety oraz mężczyzny. Podczas masażu dla dwojga możemy chociaż na chwile zapomnieć o życiu codziennym i oddać się w niezapomniane doznania. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty masażu dla dwojga i zapewnijcie sobie maksymalny relaks oraz odprężenie.

Relaksacyjny masaż dla par Wrocław

Masaż dla par jest świetną propozycją na weekendowy wyjazd. Relaksacyjny masaż to idealny prezent na rocznicę związku lub urodziny! Podczas takiego masażu zbliżycie się jeszcze bardziej do siebie i oderwiecie od szarej rzeczywistości. W nastrojowym pomieszczeniu, blasku świec oraz dźwiękach relaksacyjnej muzyki ukoicie swoje zmysły i dacie swojemu ciału odpocząć. Po masażu dla dwojga długo będziecie pamiętać o tej chwili i bez chwili namysłu zarezerwujecie kolejny!

Masaż ucieszy każdą parę, niezależnie od tego czy uda się do niego pierwszy raz, czy kolejny. Podczas pobytu w naszym gabinecie masażu możecie liczyć na niezapomniane doznania oraz rozluźnienie umysłu i mięśni. Nie czekajcie i oddajcie się w dobre ręce – gabinet masażu Wrocław to miejsce idealne dla Was!

Masaż dla dwojga – idealny pomysł na randkę

Będąc w związku niezależnie od jego stażu trzeba ciągle zaskakiwać pomysłami na randki. Kolacja czy kino są bezpiecznymi oraz często praktykowanymi sposobami na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką.

Może chcesz spróbować czegoś nowego? Masaż dla dwojga to idealna propozycja na randkę! Romantyczna atmosfera panująca podczas masażu dla dwojga wprowadzi Was w klimat i może być wstępem do dalszej części randki, takiej jak romantyczna kolacja czy wieczór przy lampce wina. Salon Kavi Wellness to genialne miejsce dla każdego mieszkańca Wrocławia, ale również dla przyjezdnych.

Wyjątkowy masaż dla par Wrocław

W salonie SPA KaVi Wellness czeka na Ciebie i Twoją drugą połówkę wyjątkowy masaż dla par. To świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu, romantyczny wieczór we dwoje lub świętowanie rocznicy związku. Masaż dla par we Wrocławiu polecamy także nowożeńcom oraz małżeństwom z dłuższym stażem. Relaksujący zabieg zapewni zakochanym chwilę odprężenia oraz pozwoli wzmocnić relację między partnerami.

Masażyści wykonujący zabiegi zadbają o spokojną i komfortową atmosferę, by każda para mogła poczuć głęboki relaks.

SPA dla dwojga Wrocław

W naszym salonie we Wrocławiu zapewniamy niesamowite i odprężające doznania podczas zabiegów SPA dla dwojga. Oferta dedykowana jest dla świeżo zakochanych osób, par w wieloletnich związkach oraz małżeństw.

Zabiegi SPA dla dwojga we Wrocławiu pozwolą partnerom spędzić czas razem, odprężyć się oraz zadbać o swój umysł i ciało w luksusowym otoczeniu.

Pary mogą skorzystać m.in. ze wspólnych masaży relaksacyjnych, zabiegów z użyciem gorących kamieni, miodu lub czekolady. Dostępne są także odprężające rytuały, które zmniejszą napięcie mięśniowe czy odczuwany stres.

Jak wygląda masaż dla dwojga w KaVi Wellness?

Na początku goście KaVi Wellness są witani przez nasz wykwalifikowany personel. Przed rozpoczęciem masażu przeprowadzamy krótką rozmowę, aby poznać preferencje i potrzeby par oraz doradzić wybór odpowiedniego zabiegu.

Sesja masażu odbywa się w cichym pomieszczeniu, które zapewni parom prywatność i intymność. Personel dostarczy odpowiednią ilość ręczników oraz zadba o komfortową atmosferę, m.in. za pomocą spokojnej muzyki i olejków eterycznych.

Następnie każda z osób kładzie się na specjalnym łóżku do masażu. Podczas zabiegów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości produkty do masażu, np. naturalne olejki, miody lub prawdziwą czekoladę. Konsystencja oraz zapach substancji stosowanych podczas sesji pozwala rozluźnić mięśnie i zwiększyć uczucie relaksu.

Przyjemne doznania pozytywnie wpływają nie tylko na ciało i umysł, ale także na relację między partnerami. Pary mogą zbliżyć się do siebie oraz na nowo rozpalić uczucia w związku.

Jakie korzyści płyną ze wspólnego masażu?

Masaż dla dwojga to niezapomniane wspólne doświadczenie, które pozwoli na moment zapomnieć o codziennych obowiązkach i skupić się wyłącznie na sobie oraz związku.

Wspólny masaż w salonie SPA pozytywnie wpływa na poprawę relacji i bliskości między partnerami. To także okazja do tworzenia wspomnień i spędzania czasu tylko we dwoje.

Podczas masażu pary mogą wzmocnić łączącą je więź i przeżyć romantyczne chwile. Jest to dobry sposób również na rozpalenie uczuć na nowo, np. w przypadku związków z długim stażem lub małżeństw. Szybkie tempo życia, zajmowanie się domem, dziećmi i pracą nie sprzyja zbliżeniom, a masaż dla par może być przyjemnym i odświeżającym doznaniem.

Masaż dla dwojga pozwala rozluźnić napięte mięśnie oraz uwolnić się od stresu. Zabiegi pozytywnie wpływają także na ból mięśni, np. po całym dniu pracy biurowej lub fizycznej. Masaż stymuluje również krążenie krwi i wspomaga procesy regeneracyjne organizmu. Odprężone ciało i umysł z pewnością odbiją się na lepszym nastroju partnerów oraz zachęcą pary do przyjemnego spędzenia czasu także po sesji masażu.