Najczęstsze pytania

1. Czy to naprawdę działa?
Założyciele firmy  byli pionierami technologii elektrostymulacji ponad 40 lat temu. Od tego czasu, urządzenia do Biostymulacji zyskały już ponad 8 milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie.

2. Jak będę się czuła podczas zabiegu?
Biostymulacja dawać Ci będzie przyjemne doznania – wrażenia zbliżone do masażu i do odczuć podczas normalnych ćwiczeń fizycznych. Większości osób trudno uwierzyć, że coś tak przyjemnego może jednocześnie przynosić tak dobre i szybkie rezultaty!

3 Jak często powinno się korzystać z zabiegów ?
W pierwszym okresie – dochodzenia do właściwej sylwetki i formy, wskazane są częstsze zabiegi – najlepiej 3 razy w tygodniu. Później, gdy celem jest utrzymanie uzyskanych rezultatów, wystarczające są zabiegi raz lub dwa razy w tygodniu.

4. Jak długo będą utrzymywać się uzyskane rezultaty?
Zabiegi Biostymulacji i ich skutki są w pełni porównywalne do normalnych ćwiczeń fizycznych. Również i rezultaty uzyskane z pomocą programów wykazują podobną trwałość – aby utrzymać dobrą sylwetkę, jędrność i sprawność mięśni niezbędne jest kontynuowanie ćwiczeń.

5. Czy biostymulacja  jest bezpieczna?
Zabiegi biostymulacji na naszych urzadzeniach są całkowicie bezpieczne. Urządzenia, na których wykonywane są zabiegi Biostymulacji produkowane są  w Wielkiej Brytanii, zgodnie z najwyższymi standardami jakości i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów biostymulacji są: ciąża, rozrusznik serca, padaczka, zdiagnozowany nowotwór, miejscowo – zakrzepy żylne lub zapalenie żył. W przypadkach, gdy istnieją przeciwwskazania do wykonywania normalnych ćwiczeń, gdy występują zaburzenia tkanki nerwowej, gdy występują świeże blizny lub otwarte rany, przy cukrzycy i stwardnieniu rozsianym – należy przed zabiegiem poinformować i skonsultować się z terapeutą.

6. Niedawno urodziłam dziecko. Czy biostymulacja może pomóc mi w odzyskaniu dawnej figury?
Dzięki biostymulacji  będziesz mogła bardzo szybko wrócić do dawnej formy i figury sprzed ciąży. Wszystkie urządzenia  maja zaimplementowane specjalne programy dla kobiet po ciąży, koncentrujące się na obszarze mięśni brzucha i miednicy. Szczegółowych informacji udzieli Ci terapeuta obsługujący urządzenia.

7. Mam ponad 50 lat, moje mięśnie utraciły już swoją jędrność. Czy zabiegi mogą mi pomóc?
Tak. Wiek nie jest tu żadną barierą. Wręcz przeciwnie – ponieważ zabiegi Biostymulacji nie obciążają stawów, ani wiązadeł mięśni mogą one być wręcz jedynym sposobem, w jaki osoby w podeszłym wieku mogą bezpiecznie aktywizować swoje mięśnie i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw z tym związanych – lepszego ukrwienia tkanek, poprawy krążenia krwi i limfy, lepszego samopoczucia.

8. Czy z pomocą biostymulacji  mogę stracić na wadze?
Najlepszym sposobem na utratę wagi jest połączenie zabiegów biostymulacji z właściwą dietą. Pozwala to na uniknięcie zwiotczenia i obwisłości skóry – co często występuje przy intensywnych dietach, którym nie towarzyszą ćwiczenia fizyczne.