TONIC H0NEY SPA - Rosyjski Masaż Miodem

Niezwykły ciepły masaż MIODEM to wspaniałe połączenie specjalnie opracowanej formy masażu o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym z dobroczynnymi właściwościami miodu ROSYJSKIEGO

Techniki masażu wykorzystane na plecach skutecznie eliminują bóle pleców, zesztywnienie mięśni czy też stany przeziębieniowe oraz usuwają toksyny z głębokich warstw skóry.

Działa przeciwzapalnie, odprężająco, łagodzi ból, zmniejsza napięcie mięśni, poprawia ukrwienie. Przyspieszony przepływ limfy wzmacnia system immunologiczny i mobilizuje siły witalne. Dzięki składnikom bogatym w witaminy z gr. B, C, H i PP, oligoelemnty oraz naturalne enzymy działa odżywczo i rewitalizująco na skórę. Rosyjski Miód to także regenerująca maseczka dla skóry, przyspieszająca procesy gojenia, działająca antyrodnikowo, spowalniająca procesy starzenia się skóry.

Masaż głęboko rozgrzewa, odżywia i nawilża przesuszoną skórę, która staje się gładka i jedwabista w dotyku. Pozostawia na długo piękny zapach na skórze, będąc jednocześnie rozkoszą dla ciała i umysłu.


 Rytuał TONIC HONEY SPA
  masaż całego ciała  -  210 zł( miód- tylko na plecy, reszta ciała goracym olejem), dla dwojga 400 zł

- plecy – 110 zł