DNA RECOVERY PEEL SYSTEM

ŚWIATOWA NOWOŚĆ w dziedzinie peelingów nanotechnologicznych.


DNA RECOVERY PEEL SYSTEM to peeling, w którym substancje czynne zostały zamknięte w liposomach dzięki czemu ich działanie odbywa się w skórze właściwej na poziomie DNA komórek.
 
Składniki zawarte w peelingu mają właściwości zapobiegające fotostarzeniu się skóry. Chroniąc skórę przed uszkodzeniami powodowanymi przez promieniowanie UV przeciwdziała powstawaniu nowotworów i stanów przedrakowych skóry oraz przebarwień słonecznych.

DNA RECOVERY PEEL SYSTEM ma działanie stymulujące odnowę biologiczną skóry przez co naprawia powstałe już uszkodzenia wywołane ekspozycją na słońce jak również odmładza skórę, poprawia jej napięcie, koloryt oraz przywraca utracony blask.
 
• kwas ferulowy - chroni skórę przed skutkami oddziaływania promieniowania UVA i UVB. Wspomaga działanie innych fotoprotektorów. Pomaga minimalizować uszkodzenia w komórkach skóry spowodowane działaniem promieniowania UVA i UVB, chroniąc komórkowe DNA. Neutralizuje wolne rodniki i wzmacnia działanie antyoksydantów - witamina E i C. Redukuje zapalenie i rumień wywołany przez ekspozycję skóry na słońcu.
 
• retinol - stymuluje odnowę komórek w wyniku czego sprzyja pogrubieniu naskórka poprzez wzrost nowych komórek. Chroni, naprawia i pobudza produkcję włókien kolagenu. Warunkuje prawidłowy wzrost komórek nabłonkowych i przyśpiesza proces rogowacenia naskórka.
 
• czynniki wzrostu ( EGF, TGF- beta2) – stymulują aktywność fibroblastów i keratynocytów. Pobudzają, zwiększają i przyspieszają naprawę naskórka oraz syntezę kolagenu.
 
• en zymy naprawcze DNA( fototoliaza, endonukleaza, egzoonukleaza)
- naprawa uszkodzeń (powstałych w wyniku działania wolnych rodników ) zmian w budowie zasad azotowych na nici DNA
 
• cynk i aminokwasy - stabilizują nici DNA

 Wskazania do wykonania zabiegu
- zawansowane fotostarzenie
- starzenie biologiczne
- rogowacenie posłoneczne
- rogowacenie starcze
- naprawa struktury DNA
- antyoksydacja
- utrata elastyczności i zmarszczki
- przebarwienia
- wsparcie terapii melasmy i trądziku
 
Częstotliwość wykonywania zabiegów:
Rezultaty zabiegu widoczne są po pierwszym zabiegu jednak w celu uzyskania silniejszych efektów wskazane jest wykonanie serii od 2 do 9 zabiegów w odstępach od 14 do 30 dni.
 
Efekty zabiegu:
DNA RECOVERY PEEL SYSTEM chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV jak również zmniejsza uszkodzenia DNA komórek skóry spowodowanych działaniem słońca tym samym powoduje spowolnienie procesu fotostarzenia skóry. Poprawia koloryt, blask oraz jędrności skóry

 

cena zabiegu 200 zł teraz 180 zł

seria 3 zabiegów 480 zł

  • DNA RECOVERY PEEL + C-PELL (AKTYWNA FORMA VITAMINY C ZAMKIĘTA W LIPOSOMACH) TWARZ -250 ZŁ
  • DNA RECOVERY PEEL + C-PELL (AKTYWNA FORMA VITAMINY C ZAMKIĘTA W LIPOSOMACH) TWARZ I SZYJA -350 ZŁ
  • ZABIEG BANKIETOWY DNA RECOVERY PEEL + C-PELL (AKTYWNA FORMA VITAMINY C ZAMKIĘTA W LIPOSOMACH) + MASKA -TWARZ -300 ZŁ