Mezoterapia DermaPen FUSION®

                                                                Mezoterapia DermaPen FUSION®

to rewolucyjny zabieg określany często jako „lifting bez skalpela”. Terapia DermaPen spektakularnie zwiększa zawartość kolagenu, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, poprawa napięcia, sprężystości, elastyczności i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto, zabieg jest bardzo skuteczny w usuwaniu blizn potrądzikowych, chirurgicznych, a także rozstępów i cellulitu.

Derma Fusion Pen® to francuskie urządzenie do perforacji, czyli mikronakłuwania skóry. Mechanizm działania Derma Fusion Pen’a opiera się na naturalnych zdolnościach skóry do regeneracji. Nakłucia powodują niewielkie reakcje zapalne, które powodują wzmożoną proliferację fibroblastów. Co dalej stymuluje produkcję kolagenu, utrzymującą się nawet do 12 miesięcy. Skóra nakłuwana jest przy pomocy  dwunastu tytanowych, pokrytych atomizowanym, czystym złotem pulsujących igieł. Złoto działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, posiada także właściwości antyoksydacyjne. Igły Derma Fusion Pen’a są wyjątkowo cienkie, co minimalizuje dyskomfort podczas zabiegu oraz skraca czas rekonwalescencji. Funkcja automatycznego nakłuwania oraz możliwość regulacji długości igieł (od 0,25 mm do 2 mm) pozwala na pełną kontrolę głębokości iniekcji dzięki czemu zabieg jest bardzo precyzyjny.

Derma Fusion Pen jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania. Zastosowanie serii mikronakłuć (6-8) powoduje uruchomienie procesów regeneracyjnych, które doskonale pomagają zwalczyć skutki procesów starzenia się skóry: zmarszczki, brak jędrności czy utrata owalu twarzy. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami terapia Derma Fusion Penem stanowi skuteczną broń w walce z wieloma defektami skóry. Efekt liftingu i bardziej napiętej skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Po zabiegu dochodzi do znacznej poprawy jakości skóry – wygładzenia, poprawy kolorytu, obkurczenia porów.

Zabieg Derma Fusion Pen jest skuteczną alternatywą dla lasera frakcyjnego i inwazyjnych wypełniaczy przy minimalnym czasie rekonwalescencji. Wykonywany jest w połączeniu z odpowiednio dobranym do potrzeb skóry koktajlem, którego wysoce aktywne składniki o gradacji medycznej( niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, peptydy wolne od parabenów,koloryzantów, substancji zapachowych,alkoholu) docierają do skóry właściwej dzięki powstałym mikro-kanałom.

DermaPen FUSION® wskazania:
    zmarszczki mimiczne oraz głębokie zmarszczki (bruzdy)
    trądzik oraz rozszerzone pory
    hiperpigmentacje i rozjaśnienie skóry
    blizny chirurgiczne i blizny potrądzikowe
    cellulit oraz rozstępy
    łysienie i przerzedzenie włosów
    pojędrnienie i lifting skóry
    wiotkość skóry i lokalne akumulacje tłuszczu
    worki i cienie pod oczami
    zagęszczenie skóry i jej głębokie nawilżenie
    zwiększenie penetracji składników aktywnych
    indukcja syntezy i nadbudowa kolagenu

DermaPen Fusion przeciwwskazania:
- nowotwory, chemioterapia, radioterapia
- stany wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry
- tendencja do blizn przerosłych
- skóra bardzo naczynkowa i trądzik różowaty w stanie aktywnym
- przyjmowanie środków przeciwzakrzepowych
- przyjmowanie w dużych dawkach kortykosteroidów (do 4 tygodni po zakończeniu)
- alergia na składniki koktajli suplementujących skórę
- nieustabilizowana cukrzyca
- ciąża, karmienie piersią
- botox, wypełniacze (3 tygodnie po zabiegu)
- blizny pooperacyjne i po przeszczepach (bezpośrednio po 3 miesięcy)

 • twarz : 350 zł
  twarz+ szyj 450 zł
  twarz-szyja-dekolt: 550 zł
  szyja: 190 zł
  dekolt: 230zł
  oczy:200 zł
  dłonie: 200 zł
  blizny,rozstępy od 150zł